Zwyciężyliśmy w konkursach projektu KIBICUJ BEZPIECZNIE

Uczniowie naszej szkoły zwycięzcami w konkursach projektu KIBICUJ BEZPIECZNIE

Z dumą ogłaszamy, iż w konkursie wiedzy projektu KIBICUJ BEZPIECZNIE realizowanego przez Urząd Miasta Poznania i KKS Lech Poznań, w którym brało udział ponad 500 uczniów z Poznania spośród 4 wybranych do projektu szkół, największą liczbę punktów i tym samym 1 miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła uczennica klasy 7a - MARTA NOWAK!

Co więcej, 2 miejsce zajęła również uczennica naszej szkoły z klasy 7d - MARIANNA SZYMAŃSKA, a reprezentanci klas 7b i 7e, kolejno MARCIN PEREK i JAN WIERZBICKI, otrzymali wyróżnienie w konkursie!

Podczas gali finałowej wręczane były również nagrody za najlepszy film pt. KIBICUJ BEZPIECZNIE. W tym konkursie 1 miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyli również uczniowie naszej szkoły z klasy 7a w składzie MARTA KACZMAREK, MARTA NOWAK i FRANCISZEK NIEZNAŃSKI. Marta Nowak została tym samym zwyciężczynią obu konkursów, co jest niebywałym sukcesem.

Gratulujemy zwycięzcom, gdyż Ich osiągnięcia udowadniają, jakich wspaniałych, zdolnych i zaangażowanych mamy uczniów!

Dyrekcja Szkoły SP6 | 09.03.2018