Uczennica klasy IV reprezentuje naszą szkołę na deskach teatru „Łejery”

Uczennica klasy IV reprezentuje naszą szkołę

na deskach teatru „Łejery”

W dn. 26 marca uczennica klasy 4b - Natalia Krzyżańska - wystąpiła na deskach teatru „Łejery” w premierze „Piotruś Pan” według scenariusza opracowanego przez Jeremiego Przyborę i Karola Napieralskiego.

Jest to sztuka, w której Piotruś Pan ukazany jest jako chłopiec, który nigdy nie dorasta. Upodobał on sobie dom państwa Darling, gdzie pod oknem mógł przysłuchiwać się różnym ich opowieściom, w których on sam jest głównym bohaterem. W owym domu mieszkają państwo Darling wraz z trójką dzieci: Michasiem, Jankiem i Wendy. Co się tam działo!!!

Piękna scenografia, fascynująca muzyka sprawiły, że opowieść  o tym, kiedy rodzice myślą, że ich dzieci dawno już śpią, a Piotruś Pan wraz z Dzwoneczkiem odwiedza rodzeństwo w poszukiwaniu swego cienia, wydaje się być nieprawdziwa! A jednak - kiedy udaje się Piotrusiowi go odzyskać, zabiera Wendy, Janka i Michasia do Nibylandii. Razem przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód, w których warto było uczestniczyć jako widz!

Dla nas – widzów z SP6 - największym przeżyciem było to, że mogliśmy podziwiać piękną grę aktorską w wykonaniu Natalii, której serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Zdjęcia: L. Jaśkowiak, art. M. W.

Dyrekcja Szkoły SP6 | 27.03.2018