Wielkanoc w klasie czwartej….

Już od kilku dni w naszej szkole odczuwa się atmosferę zbliżających się świąt Wielkanocnych. Dzieci poznały zwyczaje i tradycje świąteczne: malowały pisanki, wykonywały ozdoby, bukieciki wiosenne, stroiki na stół wielkanocny. W holu zrobiło się wiosennie i kolorowo, w salach lekcyjnych pachniało już dziś świętami.

W kl. 4b zapanowała iście świąteczna atmosfera! Na świątecznym stole znalazły się wielkanocne potrawy, nie mogło zabraknąć jajek i babki wielkanocnej.  Wszyscy składali sobie świąteczne życzenia i zajadali przygotowane potrawy. Organizując śniadanie wielkanocne dzieci poznały zwyczaje i tradycje świąteczne.  Dowiedziały się, że święta Wielkanocne są okazją, aby cała rodzina spotkała się i miło spędziła czas. Był to wspaniały, pełen wrażeń dzień!!!

Dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie niespodzianki dla uczniów klasy 4b.

M. W.

Dyrekcja Szkoły SP6 | 28.03.2018