Sport w Szóstce - co się działo w kwietniu?

TRENING Z KAMILEM JÓŹWIAKIEM

W kwietniu 2018 roku piłkarz Lecha Poznań – Kamil Jóźwiak przeprowadził w  naszej szkole  trening piłkarski, w którym wzięły udział dwie dziewczynki i chłopcy z klas IV. Możliwe,że wśród uczestniczących był lub była przyszła zawodniczka poznańskiego klubu. Dzieci były niesamowicie podekscytowane wizytą piłkarza, mogły z nim porozmawiać i otrzymać od niego autografy.

UDANY WYSTĘP DZIEWCZĄT W POZNAŃSKIEJ LIDZE ORLICZEK

Dnia 26 kwietnia 2018 roku odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt na orliku przy SP nr 51. Znakomity występ zanotowały zawodniczki reprezentujące naszą szkołę, w następującym składzie: Magdalena Blacha - kl. 5d, Maja Bartkowiak - kl. 7b, Antonina Łakomy - kl. 5a, Martyna Nowacka - kl. 7d oraz Maria Sekulska - kl. 4c.
Dziewczęta wygrały 3 mecze – 1:0 z KKS Kotwicą Kórnik, 2:0 z Lech Poznań Football Academy oraz 1:0 z Gromem Czacz. Pojedynek z SP nr 51 zakończył się remisem - 1:1, a przegraną stosunkiem bramek 3:0 ze SP 45. Piłkarki udowodniły, że na boisku liczy się zaangażowanie i chęć zwycięstwa, że wygrywa ten, kto tego bardziej pragnie...
Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w następnych rozgrywkach!

Patrycja Majchrzak

S.K. | 02.05.2018