DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI CZYLI I-szy DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

21 marca świętowaliśmy nadejście wiosny. Co prawda za oknem padał śnieg, ale atmosfera wewnątrz szkoły była gorąca i słoneczna. Uczniowie klas IV, V, VI i VII zaprezentowali wiosenny pokaz mody na najwyższym poziomie. Modele i modelki z każdej klasy przygotowali stroje w stylach: eleganckim, dyskotekowym, sportowym, ekologicznym oraz bajkowym. Jury w składzie: Pani Dyrektor, Pani Pedagog, Pani Kierownik Świetlicy oraz członkini SU oceniali oryginalne przebrania uczniów, przydzielając im punkty, na specjalnie zaprojektowanych na ten dzień plakietkach. Każda klasa przygotowała również Marzannę oraz pięknie nakryty wiosenny stół z przysmakami. Było wesoło i głośno. Wszyscy doskonale się bawili, co udowadniają nasze zdjęcia oraz materiał telewizji WTK, która odwiedziła nas w tym szczególnym dniu.

S.K. | 22.03.2018