Radość pomagania

Drodzy Państwo, otrzymaliśmy podziękowania od przedstawicieli Zupy na Głównym za włączenie się w zbiórkę darów niezbędnych do funkcjonowania fundacji, która zgromadzonymi artykułami obdziela swych podopiecznych.

Zamieszczając słowa uznania, pragnę również w swoim imieniu podziękować każdemu, kto zaangażował się w pomoc.

Kinga Banderowicz

Jeszcze przed wakacjami...

...cudowne, pełne empatii dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 6 na Osiedlu Rusa wsparły naszych Zupowych Przyjaciół. Na zbiórce zorganizowanej w szkole zebrali czapki z daszkiem, kosmetyki, plecaki, ubrania, materiały opatrunkowe. Po raz drugi wspierają naszych Przyjaciół. Ostatnio były to głównie artykuły spożywcze i własnoręcznie ozdobione torebki na kanapki a teraz takie dobra. Powiem szczerze na wagę złota :-) bo nic już z tych rzeczy nie mieliśmy. Takie zaangażowanie dzieci w pomoc dla drugiego człowieka nie byłaby możliwa bez cudownych pedagogów. Znamy ich kilku i mamy nadzieję poznać jeszcze wielu :-) To oni pokazują jak można pomóc człowiekowi w potrzebie. To oni rozmawiają i pokazują różne możliwości. Kształtują "człowieczeństwo" od najmłodszych lat. Takim cudownym pedagogiem w tej szkole, który wspiera także nasze działania jest Pani Kinga Banderowicz <3 Uwielbiam te wiadomości od Pani. Takie nagłe i niespodziewane "właśnie dzieci uzbierały dla Was...." . Szczerze, <3 rośnie. Każdemu, kto przyczynia się do takiego stanu euforii i pozwala uwierzyć, że ten świat może być z dnia na dzień lepszy - bardzo dziękujemy.

S.K. | 16.06.2018