Informacje

Igrzyska Dzieci - wysokie lokaty naszych pływaków!

We wtorek 10.10.2017 roku na Termach Maltańskich odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych  w pływaniu. W zawodach tych reprezentowało naszą szkołę 6 dziewczynek i 5 chłopców, do pokonania mieli dystans 25m. Drużyna SP nr 6 zajęła 5 miejsce, startowało 18 szkół i w klasyfikacji generalnej wyprzedziły nas tylko Szkoły Mistrzostwa Sportowego specjalizujące się w pływaniu.

Naszą szkołę  reprezentowali: JULIA BERGER, AMELIA BERGER, DOMINIKA HERICH,  MAJA WOJCIESZAK, ADRIANNA JENEK, JAKUB TRAWIŃSKI, JAKUB PIOTROWSKI, MAKSYM ZEIDLER, ALEKSANDER KONIECZNY oraz KAMIL NYKIEL.

Rozegrane zostały również starty indywidualne, gdzie wśród dziewcząt 6 miejsce zajęła ILONA ADAMCZAK i również 6 miejsce, ale wśród chłopców, wywalczył JAKUB TRAWIŃSKI.

Gratulujemy naszym zawodnikom osiągniętych lokat i życzymy powodzenia w przyszłości.