Przedszkolaki w Krainie Baśni

We wtorek 25 kwietnia naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 161 im. Księcia Przemysława. Przedszkolaki poznały zasady wypożyczania książek i zachowania się w bibliotece, dowiedziały się także jak należy dbać o książki. Z zainteresowaniem słuchały wszystkich informacji i z przyjemnością oglądały kolorowe, bogato ilustrowane książki dla najmłodszych. Popisały się również doskonałą znajomością baśni, bezbłędnie odgadując ilustracje przedstawiające baśniowych bohaterów.  Na zakończenie miłego spotkania wręczyły nam laurkę z podziękowaniem. Spotkanie w skarbnicy książek wszystkim się podobało, dostarczyło dzieciom cennych informacji i niezapomnianych wrażeń.

S.K. | 27.04.2017