Dzień Samorządności

WIOSNA MA TALENT

Dnia 22 marca powitaliśmy wiosnę w naszej szkole w wielkim stylu. Uczniowie klas IV – VI przebrani za kwiaty, owoce i warzywa, tworzyli niezwykle barwną i wesołą grupę. W tym dniu odbyła się pierwsza edycja konkursu MAM TALENT. Każda klasa, po przeprowadzeniu eliminacji wewnątrzklasowych, prezentowała jeden talent. Byliśmy świadkami niezwykłych występów, które bacznie obserwowało Jury i przydzielało punkty. Usłyszeliśmy wokalistów i wokalistki, podziwialiśmy taniec i osiągnięcia sportowe, delektowaliśmy się piękną muzyką, obserwowaliśmy pokazy karate, układanie kostek Rubika, składanie komputera i usłyszeliśmy język japoński. Podczas obrad Jury uczniowie mieli okazję przekonać się, że nauczyciele również są bardzo utalentowani.  Wesoła grupa cyrkowa, śpiewaczka z gitarą o anielskim głosie oraz aerobikowe trio dostarczyły wiele rozrywki naszym uczniom i nauczycielom. Wiosna po takim powitaniu, nie miała wyjścia: przyszła i jest z nami.

Do zobaczenia za rok!

Samorząd Uczniowski – organizator imprezy