Apel sportowy

W dniu 5 czerwca odbył się apel sportowy podsumowujący osiągnięcia sportowe uczniów naszej szkoły.

W rywalizacji szkół podstawowych ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęliśmy IV miejsce w Poznaniu.

Nasze gimnastyczki artystyczne i pływaczki synchroniczne  również mogły pochwalić się sukcesami nie tylko z  zawodów na terenie Polski,  ale też poza jej  granicami.

Ogłoszone zostały wyniki biegu przełajowego- pierwsze trzy osoby z każdej grupy zostały nagrodzone słodyczami i dyplomem.

Cały rok trwał konkurs na najlepszego Sportowca Roku. Zostali nimi Maja Bartkowiak z VID i Jan Wierzbicki z VIE.

Wszystkim , którzy brali czynny udział w życiu sportowym naszej szkoły gratulujemy sukcesów i dziękujemy za włożony wysiłek.

Nauczyciele wychowania fizycznego i trenerzy.

S.K. | 06.06.2017