Pola Nadziei - II edycja

POLA NADZIEI – II EDYCJA W SP6 ROZPOCZĘTA!!!

Kiermaszem Świątecznym rozpoczęliśmy II edycję Pól Nadziei w naszej szkole. Cel mamy taki sam jak w I edycji – zakup łóżka rehabilitacyjnego dla Hospicjum Santa Galla w Łabuniach II.

Wolontariusze z klasy IV c  własnoręcznie przygotowali piękne świeczki. Materiał jaki wykorzystali  do ich wyrobu pozwolił na użycie określenia  „zamkniętej w słoiku zimy” -  biały wosk po zastygnięciu wyglądał jak szyba malowana mrozem. Do tego drewniany knot – jak w kominku drwa, a wszystko w małym słoiczku ozdobionym żółtą kokardką. Nasze „Światełka Pól Nadziei” rozeszły się w czasie koncertu jak świeże bułeczki. Chętnych było więcej, dlatego musieliśmy przygotować dodatkowe świeczki.

W sumie sprzedaliśmy 42 sztuki i uzbieraliśmy 810 zł! To pierwsza cegiełka z kwoty jaka jest potrzebna do zakupu  łóżka rehabilitacyjnego.

Bardzo, bardzo dziękujemy!

Dyrekcja Szkoły SP6 | 03.01.2019