Dzień integracji.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, każdego roku klasy integracyjne obchodzą uroczyście swoje święto.

Tegoroczny Dzień Integracji uświetnili swoją obecnością uczniowie Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. H. Wieniawskiego. Mali artyści przygotowali specjalnie dla nas dwa koncerty, które to poprowadziła vice_dyrektor Szkoły Muzycznej p. Anna Bagazińska. Ponadto na uczniów klas integracyjnych czekały, w tym dniu, jeszcze inne atrakcje przygotowane przez nauczycieli. Można było m.in. poznać przyjaznego smoka, przygotować wspólne wartościowe i jakże kolorowe, wiosenne śniadanie, spróbować swoich sił w tworzeniu przestrzennych rzeźb z papieru, zaś największych łasuchów czekała wyprawa na lody.

"Naprawdę istnieje tylko jedna radość: obcowania z ludźmi" o czym przekonujemy się choćby podczas takiego święta. Dziękujemy Wam, że jesteście!

Dyrekcja Szkoły SP6 | 27.03.2017