Czytanie uskrzydla!

Właśnie takie hasło przyświeca naszej szkolnej akcji bookcrossingowej.

W poniedziałek 27 listopada wszyscy chętni uczniowie mogli przynieść swoją książkę na półkę bookcrossingową, która mieści się w holu szkoły nieopodal naszego patrona. Czekała na nich miła niespodzianka – przede wszystkim skrzydlaci uczniowie z klasy 5a i 8c, którzy czuwali nad przebiegiem akcji zbiórki książek. Do tego każdy uczestnik akcji otrzymał specjalny bon na nieprzygotowanie do wykorzystania na lekcji języka polskiego. Ponadto każdy otrzymał ołówek i motylkową naklejkę nawiązującą do naszego hasła przewodniego. Zebraliśmy ciekawe książki, które pojawią się na naszej półce i już od wtorku 28 listopada będzie można w pełni korzystać z dobrodziejstw bookcrossingu. Przypomnijmy, że zasada jest bardzo prosta: bierzesz z półki książkę, która Cię zainteresowała, a w zamian przynosisz swoją książkę (w dobrym stanie).

Zachęcamy wszystkim bardzo serdecznie do zaglądania na półkę bookcrossingową i czytania, które uskrzydla!

S.O. | 29.11.2023