USZYJ I PODARUJ MISIA

W związku z obchodami ŚWIATOWEGO DNIA ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ oraz DNIA PLUSZOWEGO MISIA
Samorząd Uczniowski ogłasza akcję

USZYJ I PODARUJ MISIA

INSTRUKCJA

- akcja dotyczy wszystkich klas 1-7
- do dnia 24 listopada należy uszyć misia jak najdokładniej, zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie internetowej
- do uszytego misia należy doczepić karteczkę z imieniem i nazwiskiem osoby, która go wykonała, najlepiej przywiązać wstążką,
- każda klasa zbiera uszyte misie w swojej sali, w opisanym pudełku/torbie - nazwa klasy, (np.,: klasa 5A)
- w dniu 24 listopada wszystkie klasy powinny dostarczyć pudełka/torby opisane nazwą klasy i liczbą misiów jaką zawiera pudełko, (np.: klasa 5A-20misiów) do sali 104, do godziny 11.30.

Wszystkie osoby, które uszyły misie bardzo dokładnie trzymając się instrukcji i ESTETYCZNIE otrzymają za swoją pracę - ocenę 6 z plastyki.

KLASA, KTÓRA USZYJE NAJWIĘCEJ MISIÓW ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ - OTRZYMA KUPON do jednorazowego wykorzystania przez klasę w roku szkolnym 2017/2018, na dowolnej lekcji, ZOBOWIĄZUJĄCY NAUCZYCIELA DO WYKAZANIA SIĘ ŻYCZLIWOŚCIĄ I PRZEŁOŻENIA SPRAWDZIANU NA NASTĘPNĄ LEKCJĘ ;)
Kupon wręczony zostanie przewodniczącemu klasy, który go przechowuje do momentu, gdy CAŁA KLASA wyrazi chęć wykorzystania go i przełożenia sprawdzianu z dowolnego przedmiotu. W tym celu należy wręczyć kupon nauczycielowi PRZED rozpoczęciem sprawdzianu, (kuponu nie można wykorzystać, gdy sprawdzian już się rozpocznie).

Misie zostaną przekazane podopiecznym i pracownikom hospicjum w dniu 5 grudnia podczas uroczystego spotkania z pracownikiem pobliskiego hospicjum.

Anna Skała

Dyrekcja Szkoły SP6 | 17.11.2017