Komunikaty szkolne

Przerwa świąteczna

Przerwa świąteczna.
których rodzice w tym czasie pracują.
i godzinach dziecko będzie przebywało w świetlicy.
Hanna Czajkowska

Przerwa świąteczna.

Informuję, że w okresie przerwy świątecznej szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice w tym czasie pracują.

23, 27, 28, 29, 30 grudnia szkoła będzie otwarta do godz. 16.00. Rodziców, którzy ze względu na czas pracy, nie mogą zapewnić swoim dzieciom opieki, prosimy o złożenie u wychowawcy klasy, najpóźniej do dnia 19 grudnia 2016 r., pisemnej deklaracji z informacją w jakich dniach i godzinach dziecko będzie przebywało w świetlicy.

Hanna Czajkowska

Dyrekcja Szkoły SP6 | 12.12.2016