Pola Nadziei

Pola Nadziei - I edycja w SP6

W lutym w naszej szkole, mimo zimy "rozkwitło" 408 żonkili. Stało się to za sprawą uczniów klasy III c - integracyjnej, którzy postanowili włączyć się i równocześnie zaprosić całą społeczność szkolną do charytatywnej akcji "Pola Nadziei", której symbolem są właśnie te kwiaty.

2.02.2018r młodzi wolontariusze zaopatrzeni w identyfikatory, przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na rzecz hospicjum Santa Galla w Łabuniach. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem. W sumie zebrano 1500zł. Klasa która ofiarowała najwięcej pieniędzy to V c - integracyjna (155zł) - w ramach podziękowania otrzymała tort, indywidualne podziękowania oraz bon "Dzień bez pytania". Tort był tylko jeden, ale trudno było przejść obojętnie obok klas, które także ofiarowały dużą sumę pieniędzy:

I B - 60,25 zł
II B - 101 zł
II C - 64 zł
III B - 92,93 zł
III C - 101,18 zł
Te klasy również otrzymały oddzielne podziękowania oraz lizaczki.
IV A - 66,70 zł
IV B - 77,28 zł
IV E - 62,16 zł
Dla starszego pionu przygotowaliśmy dodatkowo oddzielne podziękowania oraz bon Dzień bez pytania.

W imieniu wolontariuszy - klasy III c, dziękujemy WSZYSTKIM DARCZYŃCOM. To dzięki Waszej hojności udało się uzbierać tak dużą sumę, która pozwoli dofinansować zakup łóżka rehabilitacyjnego/materaca przeciwodleżynowego. Równocześnie mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie chętnie przyłączycie się do akcji "Pola Nadziei".

Dyrekcja Szkoły SP6 | 12.03.2018