DZIEWCZYNY I CHŁOPCY W FINALE IMS W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 25.11.2019r. odbył się finałowy turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w SP nr 14, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Znakomity występ zanotowały zawodniczki reprezentujące naszą szkołę w składzie: Alicja Stęplowska oraz Magdalena Blacha, które sprawiły ogromną niespodziankę, zajmując III miejsce. W drodze do finału pokonały reprezentantki z SP nr 51, 85, 18. Na duże słowa uznania zasłużyli również Filip Piątek, Filip Stolecki oraz Fabian Styburski, którzy znaleźli się w najlepszej czwórce zawodów. Zwycięsko wyszli z pojedynków w pierwszej fazie rozgrywek oraz w półfinale turnieju min. z reprezentantami szkół 54, 61, 88. Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach sportowych naszym sportowcom.

Patrycja Majchrzak

IMAG2349IMAG2355IMAG2358