Komunikaty szkolne

Nowe koło: Zaczarowany Długopis 3D

Zapraszam wszystkie chętne dzieci z klas IV-VII na zajęcia z DŁUGOPISEM 3D, które odbywać się będą w sali 121B w każdy piątek na 7 lekcji (13:45 - 14:30). Maksymalnie na jednych zajęciach może być 10 osób.

Marzyłeś kiedyś o Magicznym Ołówku, sprawiającym ze narysowane za jego pomocą rzeczy staną się prawdziwe?
Lubisz konstruować?

Jeśli tak, to z pewnością spodoba Ci się długopis 3D. Jest to tak naprawdę miniaturowa drukarka 3D, w której wiele silników i prowadnic zastępujemy własną ręką. Rysowanie jest super, ale jeszcze lepsze stanie się wtedy, gdy dodamy im trzeci wymiar i podniesiemy z płaskiej powierzchni!

Do dyspozycji uczestników kółka nieograniczona ilość filamentu w różnych kolorach i rodzajach (plastik, guma, nylon, drewno, zmiennokolorowy).

Wykonane własnoręcznie projekty będzie można wziąć do domu!

Przy dużym zainteresowaniu istnieje możliwość stworzenia drugiej grupy na 8 godzinie lekcyjnej.

Krzysztof Iwanowski

Dyrekcja Szkoły SP6 | 08.11.2017