Młodzi dziennikarze

Szanowni Państwo

jest mi niezwykle przyjemnie zadedykować wszystkim Nauczycielom gazetkę okolicznościową, którą dla Państwa przygotowali w pocie czoła uczniowie kółka zainteresowań, które dane mi jest prowadzić w bieżącym czasie.

Przyjemnej lektury!

Świąteczne wydanie Gazetki

Gazeta-DEN-SP6.pdf

Gazetka-listopad-2019.pdf

GAZETKA 02.2020

Z najlepszymi życzeniami,
Kinga Banderowicz

O młodych dziennikarzach z Szóstki

Uczą się pisać artykuły oraz recenzje. Wiedzą, jak napisać ciekawy tekst czy przeprowadzić wywiad. Młodzi dziennikarze to grupa uczniów, którzy co wtorek (grupa starsza z klas: 6 b i 6 d) i piątek (grupa młodsza z klas: 5 a i 5 b) pracują zespołowo nad wydaniem specjalnym gazetki szkolnej.

Efekty naszej pracy będzie można zobaczyć już w grudniu w specjalnie przygotowanej „Jednodniówce”. Na razie możemy zdradzić jedynie tyle, że tematyka związana jest z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości w naszej szkole, a uczniowie prześcigają się w pomysłach nad treścią wydania specjalnego gazetki.

Pracy jeszcze sporo, dlatego trzymajmy mocno kciuki za młodych dziennikarzy!

Agnieszka Jarosz

dziennikarskie1 1