Informacje

Mistrzostwa Poznania w pływaniu

W dniu 10.10.2018r. odbyły się Mistrzostwa Poznania w Pływaniu. Zawody odbywały się na Termach Maltańskich. Nasi uczniowie startowali w sztafecie i indywidualnie. Na podium stanęła Amelia Berger zajmując 1 miejsce stylem klasycznym o czasie 00:21,17 oraz reprezentant chłopców Maksym Zeidler (2 miejsce stylem dowolnym o czasie 00:15,62). Uczniowie mieli do pokonania 25m.
W sztafecie nie zwolniliśmy tempa. Dziewczyny w składzie: Ilona Adamczak, Karolina Magda, Wiktoria Zamelska, Alicja Duszak, Michalina Wojna, Natalia Magda i rezerwowa Weronika Kaczmarek zajęły 5 miejsce Igrzysk Dzieci. Chłopacy w składzie: Krzysztof Wojdynski, Aleksander Konieczny, Anioła Jędrzej, Nykiel Kamil, Kukuć Jakub, Kaczmarek Wojtek popłynęli na 7 miejsce Igrzysk Dzieci. Dziewczyny w sztafecie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie : Julia Król, Alicja Fiałkowska, Ada Jenek, Julia Berger, Amelia Berger, Maja Wojciszek wywalczyły wysokie 4 miejsce.