Lekcje pokazowe na Termach

Pod koniec maja na Termach Maltańskich odbyły się lekcje pokazowe, które co roku są zwieńczeniem kursu nauki pływania na poziomie klas II i III realizowanego w ramach programu "Umiem pływać - Fundacja na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu". Podczas lekcji pokazowych dzieci zaprezentowały najbliższym: rodzicom, dziadkom, wujkom, ciociom, rodzeństwu, umiejętności pływackie nabyte w minionym roku.

W grupach realizujących program nauki pływania należało pokonać dystans 25 metrów, a w grupach w których dzieci doskonaliły umiejętności - dystans 50 metrów dowolnym stylem pływackim. Wszyscy uczniowie, którzy przepłynęli założony dystans otrzymali certyfikaty ukończenia kursu.

Gratulujemy!

Instruktorzy pływania