Komunikaty szkolne

Szkoła Małego Inżyniera - głosowanie!

ZAGŁOSUJ NA NASZĄ SZKOŁĘ W PROGRAMIE "SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA"

Nasza szkoła zgłosiła chęć uczestnictwa w programie

„SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA”,

organizowanego przez Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Aby zostać jednym z 13 (trzynastu) Finalistów, należy zebrać największą ilość głosów w ramach głosowania internautów na naszą szkołę.

Głosowanie on-line rozpoczyna się  od  15.11.2016.

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA NASZĄ SZKOŁĘ

Zachęcajcie swoich  przyjaciół, rodzinę i znajomych  do głosowania na naszą szkołę. Jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie.

Każdy głosujący może głosować tylko raz w ciągu danego dnia na jednego wybranego przez siebie Uczestnika.

By oddać głos wystarczy kliknąć w wybraną szkołę a następnie wybrać ikonę "Oddaj głos".  W tym momencie za pośrednictwem strony mamy również możliwość zachęcenia znajomych do głosowania poprzez udostępnienie wpisu na portalu społecznościowym Facebook. Po poprawnym oddaniu głosu pojawi się komunikat o jego przyjęciu. Liczba głosów na Naszą placówkę powinna wzrosnąć o jeden punkt.

Głosowanie odbędzie się w dniach

od 15.11.2016 roku od godziny 00.00.01

do dnia 18.12.2016 roku do godziny 23.59.59

W ramach nagrody Finaliści wezmą udział w programie Szkoła Małego Inżyniera, w którego zakres wchodzi jednodniowy Festiwal Technologiczny,składający się z pokazu przeznaczonego dla wszystkich uczniów szkoły oraz warsztaty z robotyki, warsztaty z programowania i wystawa w świecie nowych technologii (edukacyjne stanowiska samoobsługowych). Festiwal będzie trwał 7 godzin lekcyjnych .

• W pokazie naukowym mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie szkoły, czas trwania pokazu – 45 minut.
  • Wystawa „W świecie nowych technologii”, składająca się z edukacyjnych stoisk samoobsługowych, będzie udostępniona po pokazie naukowym na 6 godzin lekcyjnych, zwiedzanie wystawy przez jedną klasę trwa 45 minut.
  •  Warsztaty z robotyki, dla jednej klasy, trwające 45 minut, w sumie zorganizowanych zostanie 6 godzin lekcyjnych warsztatów.
  • Warsztaty z programowania, dla jednej klasy, trwające 45 minut, w sumie zorganizowanych zostanie 6 godzin lekcyjnych warsztatów.
  • Darowizna w wysokości 6000 złotych na zakup minimum 4 zestawów klocków LEGO Mindstorms EV3,

Regulamin Szkoła Małego Inżyniera.pdf

Dyrekcja Szkoły SP6 | 02.09.2016