Komunikaty szkolne

Pomóż wygrać naszym uczennicom!

Prosimy o wsparcie uczniów naszej szkoły w końcowym etapie konkursu BĄDŹ EKOPOZNANIAKIEM. W galerii znajdują się zdjęcia prac dwóch uczennic naszej szkoły, które prowadzą w konkursie. Jeśli wygra, któraś z nich po Poznaniu będą jeździły śmieciarki z nadrukiem tej pracy, uczennica wygra cenną nagrodę a szkoła otrzyma pomoce dydaktyczne.

Wystarczy wejść na stronę naszemiasto.pl i oddać głos.

Konkurs wystartował 16 września. Uczniowie i studenci mieli miesiąc na przygotowanie projektów, które odnosiłyby się do haseł związanych z ochroną środowiska, recyklingiem i segregacją śmieci. Szczególną aktywność wykazali uczniowie szkół podstawowych, ze strony których nadeszła największa ilość prac - ponad 180.

19 października kapituła składająca się z przedstawiciela Uniwersytetu Artystycznego, GOAP, Głosu Wielkopolskiego oraz firmy FBSerwis dokonała wstępnej selekcji 10 najlepszych prac z każdej kategorii (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz uczelnie wyższe). Prace te zostały poddane głosowaniu w internecie oraz drogą sms-ową.

Anna Skała

H.M. | 28.10.2015