Komunikaty szkolne

Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną w języku angielskim

SCOTTISH TRADITIONS”

Szkoła Podstawowa nr 6 w Poznaniu po raz kolejny zaprasza uczniów klas IV-VI do udziału w konkursie na prezentację multimedialną w języku angielskim. Tym razem prosimy o stworzenie prezentacji skupiającej się na  tradycjach szkockich.

REGULAMIN:
1.Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej.
2.Uczniowie przygotowują prezentację multimedialną na temat szkockich tradycji wykorzystując program Power Point.
3.Jedną prezentację przygotowuje jeden uczeń.
4.Każda szkoła przeprowadza wewnętrzne eliminacje (zachęcamy nauczycieli do nagradzania uczniów ocenami) i przesyła do organizatora konkursu  maksymalnie dwie prezentacje.
5.Prezentacja musi  zawierać opis  minimum trzech tradycji panujących w Szkocji.
6.Praca może zawierać maksymalnie 10 slajdów (łącznie ze wstępem i zakończeniem). Prezentacje powyżej 10 slajdów nie będą brane pod uwagę.
7.W każdej prezentacji musi się znaleźć  jeden film  nagrany przez uczniów związany z tematem prezentacji (maksymalny czas filmu do 5 minut).
8.Prezentacja musi zawierać efekt/efekty dźwiękowe.
9.Komisja weźmie pod uwagę poprawność językową i merytoryczną, estetykę wykonania, pomysłowość autorów projektu oraz przestrzeganie wszystkich wymagań zawartych w regulaminie.
10.Prace nagrane na płycie CD (podpisane)  prosimy o przesłanie lub dostarczenie na adres szkoły. Po zakończeniu konkursu prace nie będą zwracane.  Do pracy należy dołączyć zgodę rodzica / opiekuna na przetwarzanie danych osobowych autora prac na potrzeby konkursu (załącznik regulaminu nr 1)
11.Opisane prace (imię i nazwisko, klasa, nazwa szkoły wraz z adresem, imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna) należy nadsyłać do 1 kwietnia 2016 r.
12.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 maja 2016 roku, nagrody oraz dyplomy będą do odbioru w sekretariacie SP nr 6 w Poznaniu.  Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły.
13.Zgłoszenie kandydata jest równoznaczne z  akceptacją regulaminu.

Zapraszamy serdecznie do zmagań konkursowych!!!

Organizatorzy:
mgr Agnieszka Gabrysz
mgr Agnieszka Gromkowska-Tyborska
mgr Katarzyna Sadowska-Kukuć
mgr Joanna Zdanowicz

Adres organizatora konkursu:
Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. Cegielskiego z Oddziałami Integracyjnymi
os. Rusa 56, 61-245 Poznań
z dopiskiem ” Scottish traditions”

Joanna Zdanowicz

H.M. | 07.01.2016