Spotkanie Samorządów Uczniowskich

17 grudnia  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego klas IV-VIII wzięli udział w spotkaniu Samorządów Uczniowskich, które zostało zorganizowane  w  Szkole Podstawowej nr 20 im. Stefana Batorego w Poznaniu. Hasło przewodnie spotkania Samorządów Uczniowskich z zaprzyjaźnionych szkół: SP 40, SP 55, SP 85 brzmiało "Spędźmy wyjątkowy, przedświąteczny czas razem". Zadaniem 5 zespołów było rozwiązanie wielu  zadań i łamigłówek umożliwiających wydostanie się z escape roomu. Niektóre z zespołów uczyniły to niezwykle szybko, ku dużemu zaskoczeniu organizatorów. Uczestnicy mieli okazję zrobienia wspaniałych ozdób świątecznych, choinek, gwiazdek, aniołków. Techniką origami powstały prawdziwe świąteczne cudeńka. Kolejnym ciekawym wyzwaniem dla uczestników spotkania okazał się quiz świąteczny. Na zakończenie zaplanowano wspólny słodki poczęstunek. To był niezwykle miło spędzony czas.
S.K. | 18.12.2019