Zawody pływackie o puchar Dyrektora Szkoły

Jak co roku, w tym również, odbyły się na zakończenie roku szkolnego Zawody pływackie o Puchar Dyrektora (w poniedziałek 03.06.2019). Zawody uświetniła obecność całego Grona Dyrektorskiego oraz licznie zgromadzeni Rodzice.  Dodatkową atrakcją były pokazy ratownictwa w wykonaniu chłopców z klasy 5g. W zawodach wystartowali ci uczniowie, którzy w roku szkolnym 2018/19 uczestniczyli w zajęciach na pływalni.

Oglądaliśmy:

konkurencje indywidualne klas II (nauka i doskonalenie pływania) - 25m, styl dowolny
I. Matysiak Weronika
II. Zmitrukiewicz Sofija
III. Kaczmarek Matylda

konkurencje indywidualne klas III (nauka i doskonalenie pływania) - 25m, styl dowolny
I. Rogoziński Oskar
II. Sobczak Adam
III. Marcinkowska Nadia

konkurencje indywidualne klas sportowych I - 25m, styl dowolny
I. Derendal Antoni
II. Ignaszewski Dawid
III. Bochyńska Alina

konkurencje indywidualne klas sportowych II - 50m, styl dowolny
I. Pyrda Martyna
II. Kaczmarek Jędrzej
III. Kozak Jordan

konkurencje indywidualne klasy sportowej III - 50m, w tym 25m styl dowolny i 25m styl klasyczny
I. Zabadeusz Igor
II. Brodowiak Wit
III. Gałężewska Konstancja

konkurencje indywidualne klasy sportowej IV - 50m, w tym 25m styl motylkowy i 25m styl dowolny
I. Borkowski Bartosz
II. Duszak Alicja
III. Magda Natalia

konkurencje indywidualne klas sportowych V-VIII dziewczęta - 100m, styl zmienny
I. Magda Karolina
II. Adamczak Ilona
III. Zamelska Wiktoria

konkurencje indywidualne klas sportowych V-VIII chłopcy - 100m, styl zmienny
I. Zeidler Maksym
II. Anioła Jędrzej
III. Wojdyński Krzysztof

Wszystkim zawodnikom gratulujemy! Zwycięzców uhonorowaliśmy medalami, a każdemu wręczyliśmy dyplom i słodko-owocowy upominek.

Gronu Dyrektorskiemu i wszystkim innym, którzy żywiołowo dopingowali naszych pływaków serdecznie dziękuję!

Podziękowania kieruję również w stronę osób, które pomogły w przeprowadzeniu zawodów.

Hanna Maciejewska

koordynator zajęć na pływalni