Pożegnanie klas ósmych

19 czerwca pożegnaliśmy się z Szóstką na ponad dwa miesiące - nareszcie możemy się cieszyć wyczekanymi wakacjami! Jednak dla prawie setki naszych uczniów owo pożegnanie było czymś więcej niż tylko rozstaniem na chwilę - od września nasi ósmoklasiści będą uczyć się już w innych szkołach...
O godzinie 8:00 nasi (już w tej chwili) Absolwenci zasiedli w holu szkoły, by wysłuchać kilku słów od pani Dyrektor Hanny Czajkowskiej, pożegnać się z nauczycielami i młodszymi kolegami, przekazać im sztandar szkoły oraz, naturalnie, odebrać świadectwa. Mieli też okazję obejrzeć krótką prezentację dokumentującą ich szkolne życie od najmłodszych lat, a na koniec zaśpiewać wspólnie "Pieśń pożegnalną" - zakończoną ostatnim w Szóstce dzwonkiem... Dla wielu uczniów była to niesamowicie emocjonalna chwila...

Kochani Absolwenci!
Dziękujemy Wam za wszystkie wspólne chwile i zapewniamy, że trzymamy za Was kciuki! Pamiętajcie o nas...

POWODZENIA!!!

p.s. zapraszamy do obejrzenia skrótu z uroczystości

S.K. | 19.06.2019