Konkurs na prezentację multimedialną "Ireland - the Island of Two Countries"

Szkoła Podstawowa nr 6 w Poznaniu po raz kolejny zaprasza uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie na prezentację multimedialną w języku angielskim. Tym razem prosimy o stworzenie prezentacji skupiającej się na pięknie wyspy Irlandii.

REGULAMIN:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej.
  2. Uczniowie przygotowują prezentację multimedialną wykorzystując program Power Point.
  3. Jedną prezentację może tworzyć maksymalnie 3 uczniów.
  4. Każda szkoła przeprowadza wewnętrzne eliminacje (zachęcamy nauczycieli do nagradzania uczniów ocenami) i przesyła do szkoły maksymalnie 3 prezentacje.
  5. Uczniowie tworzą prezentację dotyczącą faktów oraz ciekawostek związanych z Irlandią (traktowaną tu jako wyspa)
  6. Liczba slajdów nie może przekraczać 15.
  7. Jeden ze slajdów powinien zawierać filmik nakręcony przez autora/autorów pracy, będący zachętą do odwiedzenia Irlandii lub wywiadem z postacią związaną z tym obszarem. W filmie, oprócz autora/autorów prezentacji, mogą występować osoby postronne – jednak autor/autorzy powinni obowiązkowo wypowiedzieć się w języku angielskim.
  8. Komisja weźmie pod uwagę poprawność językową i merytoryczną, estetykę wykonania oraz pomysłowość autorów projektu.
  9. Prace nagrane na płycie CD prosimy o przesłanie lub dostarczenie na adres szkoły. Po zakończeniu konkursu prace nie będą zwracane.  Do pracy należy dołączyć zgodę rodzica / opiekuna na przetwarzanie danych osobowych autora prac na potrzeby konkursu (załącznik regulaminu nr 1 oraz nr 2)
  10. Opisane prace (imię i nazwisko, klasa, nazwa szkoły wraz z adresem, imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna) należy nadsyłać do końca kwietnia 2019 r.
  11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec maja 2017 roku, nagrody oraz dyplomy będą do odbioru w sekretariacie SP nr 6 w Poznaniu.  Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły.

Zapraszamy serdecznie do zmagań konkursowych!!!

Organizatorzy: Sławomira Olejniczak, Katarzyna Sadowska-Kukuć

Adres przesyłki prac:     Szkoła Podstawowa nr 6 im. H.Cegielskiego

os. Rusa 56

z dopiskiem  „IRELAND – THE ISLAND OF TWO COUNTRIES”