Bezsenność w Szóstce

W nocy z piątku na sobotę 14/15 grudnia w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował II edycję imprezy filmowej "Bezsenność w Szóstce". Spotkanie rozpoczęło się wieczorem o godzinie 21.00 Wszyscy uczestnicy musieli mieć przy sobie zakupione wcześniej bilety, które uprawniały do konsumpcji ciasta. Słodkie pyszności przygotowali członkowie SU i ustawili na stołach w holu szkoły. Uczniowie czekali cierpliwie na przerwę pomiędzy filmami aby nacieszyć się słodkościami.

Mała sala gimnastyczna zamieniła się w kino, gdyż obraz wyświetlany na ścianie i dźwięk był doskonały. Wiele osób oglądało filmy w pozycji leżącej zawinięte w śpiwór lub koc, przytulone do ukochanej poduszki. Nie zabrakło też wesołych, kolorowych  piżam.

Wspólnie obejrzeliśmy film "Krzysiu gdzie jesteś"- Krzysiu znajduje się na życiowym zakręcie a przyjaciele ze Stumilowego Lasu przybywają aby mu pomóc oraz "Billi Elliot" - pochodzący z górniczej rodziny 11 letni Billy na przekór ojcu, który wróży mu karierę bokserską chce zostać tancerzem Królewskiej Akademii Tańca.

Impreza spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców.

Katarzyna Sadowska-Kukuć

S.K. | 17.12.2018