Ty też możesz pomóc Marcelemu!!!

Szanowni Państwo!!!

Serdecznie prosimy o zaangażowanie się w akcję pomocy dla ucznia naszej szkoły Marcelego XXX, który walczy z chorobą nowotworową. Dla rodziców nie ma trudniejszej sytuacji jak ciężka choroba własnego dziecka. Ból, strach, poczucie niepewności, a nawet rozpacz, to codzienność rodziny z pacjentem onkologicznym. Koszty leków, dojazdów do IP Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, zaspokojenie potrzeb wynikających z choroby są bardzo wysokie.

Możemy drobnym gestem wspomóc chłopca i jego rodziców.

W dniach 13-20 czerwca w portierni szkoły przeprowadzimy zbiórkę:

• pluszowych zabawek (wypranych);

• figurek, samochodzików, lalek w dobrym stanie;

• książek oraz (sprawdzonych co do kompletności) puzzli i gier;

• ewentualnie innych drobiazgów.

W dniu zakończenia roku szkolnego Państwa dary będzie można nabyć w holu szkoły.

Zgromadzona kwota zostanie przekazana rodzinie Marcelego (za pośrednictwem Fundacji „Nasze Dzieci”). Ważna jest nie tylko finansowa pomoc, ale udzielenie emocjonalnego wsparcia, by Marceli i jego rodzice mogli poczuć, że nie są sami.

Bardzo prosimy o zaangażowanie w zbiórkę i zakup drobiazgu w dniu zakończenia roku szkolnego.

Dyrektor i Pracownicy Szkoły SP 6

oraz Rada Rodziców