Szkolny etap konkurs Spelling Bee

W pierwszy poniedziałek listopada grupa czwartoklasistów z naszej szkoły stanęła w szranki z... angielskim alfabetem, podczas szkolnego etapu konkursu "Spelling Bee". Przez ostatni miesiąc ochotnicy studiowali sporą listę angielskich słówek, zapamiętując ich pisownię, by dziś popisać się swoimi umiejętnościami literowania. I działo się, oj działo: było skupienie, były emocje, ale też odrobina słodyczy w postaci lizaków dla każdego uczestnika konkursu. Po zaciętej walce udało się wyłonić dwójkę finalistów, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas etapu międzyszkolnego konkursu: są nimi Stanisław Grabowski (kl.4E) oraz Antoni Tomkowiak (kl.4E). Gratulujemy i trzymamy za nich kciuki już 17 listopada!

S.K. | 07.11.2016