Choinka Szóstki w M1

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na NASZĄ choinkę wystawioną w dniach 3-18 grudnia w Centrum Handlowym M1.

Zadaniem dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej było udekorowanie świątecznego drzewka :) Zadaniem nas wszystkich jest oddanie na nie głosów. Możemy w ten sposób przede wszystkim pomóc szkole zdobyć nagrodę (mobilny sprzęt nagłośnieniowy wraz z oświetleniem; projektor z ekranem; zestaw muzyczny Party Power Bass o dużej mocy muzycznej), ale również wziąć udział w loterii Choinkowe nagradzanie w M1 – czeka na nas ponad trzysta nagród rzeczowych i pieniężnych.

Głosować możemy raz dziennie każdego dnia trwania akcji choinkowej poprzez zabranie ulotki umieszczonej przy NASZEJ choince (nr 1) i zgłoszenie się z nią do hostessy.

S.K. | 07.12.2016