Dzień Nauk Przyrodniczych

Dzień, który trwał tydzień... Możliwe? W przyrodzie wszystko jest możliwe

Nauki przyrodnicze w naszej szkole to od tego roku: przyroda, biologia, geografia, chemia i fizyka. W ramach obchodów dnia tych właśnie nauk dzieci przygotowały wystawę, którą można było oglądać w holu szkoły (5.03 - 12.03). Klasy IV przygotowały atlasy anatomiczne, klasy V - modele jaskiń krasowych, mapy Polski, prezentację nasion, klasy VI - rysunki kręgowców, klasy VII - plakaty dotyczące czystości powietrza. Dzieci uczestniczyły także w pokazowych lekcjach chemii (zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć).

W ramach Dnia Nauk Przyrodniczych odbędą się jeszcze: biologiczna gra - dla spostrzegawczych (gazetka Koła Przyrodniczego) oraz geograficzny konkurs, czyli coś dla "podróżników" z klas IV.

Nauczyciele: przyrody, biologii, geografii, chemii i fizyki

S.K. | 15.03.2018