Dyskoteka filmowo-bajkowa

30 października uczniowie klas IV-VIII bawili się podczas dyskoteki bajkowo-filmowej, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Tańce urozmaicały przeróżne gry i zabawy. Przeprowadzono także konkurs na najlepsze przebranie oraz najliczniej reprezentowaną klasę na dyskotece. Konkurs ten wygrała klasa 4e i w nagrodę otrzymała "Talon na niepytanie", który zwalniał całą klasę z pytania oraz z niezapowiedzianych kartkówek następnego dnia. Najwięcej emocji wzbudziła loteria - czyli losowanie biletów, które zdobywały nagrody. Nagrodą główną były dwa bilety na dowolny seans do kina Helios.

Serca publiczności podbiła zatańczona przez dziewczęta i chłopców z klas siódmych oraz ósmych "Belgijka".

Czas podczas dyskoteki mijał zbyt szybko  i dlatego już teraz czekamy z utęsknieniem na następną.

Samorząd Uczniowski dziękuje Mikołajowi Szulcowi oraz Kasprowi Kamińskiemu za zorganizowanie oprawy muzycznej podczas dyskoteki:)

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Katarzyna Sadowska-Kukuć