Komunikaty szkolne

Remont holu SP6 na osiedlu Rusa

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice, Sympatycy i Sąsiedzi SP6!!!

Tak jak sercem domu jest zazwyczaj kuchnia, tak centrum szkoły bywa hol. Nasza placówka posiada nadzwyczaj obszerny, przestronny i dający wiele możliwości hol główny na parterze Szkoły. To niezwykłe miejsce: centrum dowodzenia, scena teatralna i koncertowa, sala treningowa, a niekiedy boisko.
Ta przestrzeń Szóstki wiele już widziała, wiele uroczystości świętowała. To znakomity moment na rewitalizację, na to, by główny hol stał się bardziej reprezentacyjny. Wszystko w naszych rękach. Dosłownie! Nie chodzi jednak o prace w czynie społecznym. Prosimy, by zagłosowali Państwo na projekt złożony do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Inicjatywa pt.: Remont holu SP6 na osiedlu Rusa (nr projektu: VIII.10) zyskała już aprobatę. Teraz niezbędne jest jej promowanie. Liczy się każdy głos osoby mieszkającej w Poznaniu. Głosowanie odbywa się w dniach 9 - 30 października wyłącznie drogą elektroniczną. Logując się na stronie serwisu PBO18, należy wypełnić formularz, czyli dokonać jednokrotnego wyboru z puli projektów. Osoby niepełnoletnie głosować mogą za zgodą rodziców lub opiekunów. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone w listopadzie. Zwyciężą projekty, które otrzymały najwięcej głosów. Liczymy na Państwa wsparcie, głosy i propagowanie wiadomości. Patron naszej Szkoły z pewnością byłby dumny z takiej postawy i zaangażowania.

Z wyrazami szacunku,
Hanna Czajkowska