DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ czyli DOM MODY U HIPOLITA

14 października, w piątek,  w naszej szkole odbyło się niezwykłe widowisko. Dom mody u Hipolita zaprosił nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 6 w Poznaniu do udziału  w profesjonalnym pokazie mody. Trzynaście Pań nauczycielek zostało modelkami i prezentowało stroje w różnych kategoriach, m.in. karnawałowej, dyskotekowej i sportowej. Pokazowi przyglądało się Jury, pod przewodnictwem Dyrektora Kreatywnego Domu Mody u Hipolita.  Jury nagrodziło wszystkie modelki dyplomem i rocznym kontraktem. Wystąpił  również jeden model, który zatańczył z dziećmi przyglądającymi się pokazowi mody. Po pokazie nauczyciele mogli wybrać się do kawiarenki Hipolitanki, którą przygotowała Rada Rodziców. To był bardzo wesoły i pełen niespodzianek dzień.

Opiekunki SU
Agnieszka Gabrysz