spotkanie z książką

Gwiazdkowe spotkania z książką w bibliotece szkolnej klas „0”

16 grudnia już po raz kolejny w czytelni biblioteki szkolnej miało miejsce świąteczne  spotkanie z książką. Zaproszone dzieci  razem z nauczycielami z uwagą i zaciekawieniem wysłuchali pięknej baśni H. Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”.

Czekały na nich  również ukryte  zagadki pod postaciami z bajek , natomiast  tablica z różnymi tytułami bajek i baśni przybliżała dzieciom świat ukryty na kartach książek, które nigdy się  nie starzeją  i wprowadzają w świat wyobraźni i przygody. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały świąteczne kolorowanki i możliwość zapoznania się z książkami, które specjalnie na tę okazję zostały dla nich  przygotowane. Uważamy,że magiczny świat baśni, to dobry początek na pierwszy krok na spotkanie z książką w przyszłości.

Dyrekcja Szkoły SP6